Kosina Reality

Mé služby

Od roku 2007 provozuji svoji realitní kancelář v Kynšperku nad Ohří. Mé pole působnosti je Karlovarský kraj (Karlovy Vary, Sokolovsko, Chebsko), se zvláštním zaměřením na město Kynšperk nad Ohří a jeho okolí. Mám již stovky spokojených zákazníků, kteří mě na základě své spokojenosti doporučují svým známým. Snažím se pracovat odpovědně a aktivně. Díky mým kontaktům dokážu oslovit solventní zájemce nejen u nás, ale i v zahraničí. Myslím, že můj vztah s klienty je více otevřenější díky mé samostatnosti.

Pracuji trochu jinak než makléři realitních společností. Neurčuji podmínky. Vy určujete moji provizi a dobu po kterou mám možnost Vaši nemovitost nabízet. Nevnucuji určitý způsob provedení prodeje, předkládám své návrhy, které jsou právně a zkušenostmi podložené. Práci pro Vás mohu provézt i bez závazné smlouvy.

Od roku 2010 spolupracuji s mojí manželkou Ivetou Kosinovou a s kolegyní, samostatnou makléřkou paní Ing. Jiřinou Fišerovou.

Investuji do inzertní sítě, nabídku našich nemovitostí k prodeji prezentuji na předních sledovaných internetových www stránkách.

Inzeruji také na vývěskách v bankách či inzertních místech.

Služby:

  • inzerce na předních místech mé inzertní sítě na internetu, vývěskách a jiných místech
  • profesionální prezentaci, fotografování interiéru – exteriéru
  • osobní přítomnost se zájemcem o koupi při prohlídce nemovitosti
  • veškerý právní servis, nediktuji, nabízím návrhy
  • úschova kupní ceny v bance či u advokáta
  • komunikace s katastrálním úřadem
  • průkaz energetické náročnosti budovy
  • potřebná součinnost při faktickém předání nemovitosti kupujícímu
  • případný znalecký posudek a příprava daňového přiznání pro daň z nabytí věcí nemovitých

Jestliže se nám z jakéhokoliv důvodu nepodaří v určené době prodat Vaši nemovitost, tak nám nemusíte naši vynaloženou investiční činnost hradit a můžete od prodeje odstoupit. Odměna za naše služby je pouze v případě uskutečněného prodeje nemovitosti.

V životě také nastane situace, kdy z nějakého důvodu potřebujete prodat svoji nemovitost a nechcete či nemůžete čekat na peníze. V tomto případě mi můžete nabídnout svou nemovitost k prodeji. Kupní cenu za prodej nemovitosti obdržíte ve velmi krátké době. Daní za rychlou hotovost nicméně bude o několik desítek procent nižší částka, než jakou byste získali, pokud byste se rozhodli prodávat svoji nemovitost standardně. Pro majitele nemovitostí, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a potřebují například urychleně řešit dluhy nebo i starosti s exekucí, je to dobré řešení.

V popisu mé práce je také správa nemovitostí při pronájmu nemovitosti. Majitelé nemovitostí, kteří chtějí svoji nemovitost pronajmout, zařídím veškerý servis ohledně vyhledání solventního nájemce, právního servisu, průběžné kontroly placení během pronájmu a po skončení pronájmu i výpověď a vyhledání nového nájemce.

Vladislav Kosina