Kosina Reality

RD Rýmařov | Kosina Reality

Largo 122      Largo 147

K mé nabídce nemovitostí na prodej nabízím také zprostředkování výstavby nového rodinného domu, jehož maximální doba realizace včetně potřebných povolení je 7 měsíců a  samotná výstavba domu 1 měsíc. Cena realizace výstavby je přesně daná. RD Rýmařov nabízí výběru z cca 20 typových domů a nepřeberné množství jejich variant a různých architektonických doplňků. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte. K níže uvedenému Vás seznámím s dalšími informacemi, včetně možnosti návštěvy vzorových domů v okolí Karlových Varů.

Nova 673      Nova 101 Atyp

Montované rodinné domy RD Rýmařov jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Jedná se o dřevostavby, jejichž nosná konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Extrémní rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Jednotlivými stavebními díly jsou velkoplošné panely, které se na místě smontují dohromady. Celá dřevostavba samozřejmě splňuje přísné domácí i evropské normy, ať už jde o bezpečnost, nebo o protipožární ochranu. Použitá technologie navíc zaručuje domům dlouhou životnost.

Pohled do vyroby montovanych domu RD Rymarov_133_x_200

Všechny tyto dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu, takže můžete ušetřit tisíce až desetitisíce ročně! Energetické úspornosti dosahujeme použitím kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí už v základních verzích všech modelů. Izolační vlastnosti obvodové konstrukce lze ještě zvýšit přidáním izolační předstěny o tloušťce 60 mm, a tak dosáhnout mimořádně účinné tepelné ochrany domu.

Důležitou vlastností montovaných domů RD Rýmařov je také tzv. nízká hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce, která činí U = 0,16 W/m2.K. Díky ní budete ve svém rodinném domě zažívat tepelnou pohodu v mrazivé zimě, stejně jako v horkých letních dnech. Kvalitní skladba konstrukcí zaručuje nízkou tepelnou ztrátu domů a tím i nízké náklady na vytápění.

Montaz domu od RD Rymarov(1)_133_x_200

Montované domy RD Rýmařov jsou nejen kvalitní, levné a energeticky úsporné, ale také vysoce ekologické. Na jedné straně jejich provoz nezatěžuje přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv, na straně druhé jsou tyto domy vyrobeny z obnovitelného materiálu – dřeva. Naplňují tím trend trvale udržitelného rozvoje v rámci stavebnictví.

Ceník

Ceník

Rozsah dodávky

Rozsah dodávky domu

Minikatalog rodinných domů

Nabídka 1 Nabídka 2 Nabídka 3 Nabídka 4 Nabídka 5